Podnieś
swoje kompetencje

Program dla mieszkańców powiatów: augustowskiego, grajewskiego, monieckiego, sejneńskiego, suwalskiego, mieszkańców miasta Suwałki.

Zarejestruj się

Rekrutacja

Informacja
Szanowni Państwo, w związku z bardzo dużą ilością zgłoszeń na studia podyplomowe w Mieście Suwałki, powiecie grajewskim, powiecie suwalskim, powiecie sejneńskim oraz powiecie monieckim informujemy, że osoby poniżej 50 roku życia kwalifikowane będą na listę rezerwową. Możliwość udziału takich kandydatów możliwa będzie jedynie w przypadku wolnych miejsc.

W  ramach Podziałania 3.2.1 (studia podyplomowe, szkolenia językowe, kursy/szkolenia z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK)) osoby poniżej 50 roku życia zamieszkujące powiat augustowski przyjmowane będą na listę rezerwową. Udział takich kandydatów możliwy będzie jedynie w przypadku wolnych miejsc.

Zgłoszenia na studia podyplomowe i kursy językowe osób poniżej 50 roku życia w powiecie sejneńskim kwalifikowane będą na listę rezerwową.

Uwaga! Zmiana regulaminu projektu. Zapoznaj się ze zmianami tutaj.

 1. Rejestracja
  Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zgłoś swój udział w projekcie. Zgłoszenia przyjmowane są drogą internetową lub osobiście w Centrum Doradztwa Edukacyjno – Zawodowego, których listę znajdziesz w zakładce Kontakt.
 2. Analiza złożonej dokumentacji
  Twoje zgłoszenie jest analizowane przez nasz zespół pod kątem spełnienia warunków udziału w projekcie.
 3. Kwalifikacja do projektu
  Po przeanalizowaniu dokumentów rekrutacyjnych, wybrane osoby zostaną zakwalifikowane do udziału w projekcie i zaproszone na pierwszą rozmowę z doradcą.
 4. Spotkanie z doradcą
  Podczas pierwszego spotkania, zostaniesz poproszony o podpisanie formalnych dokumentów i rozpoczniesz udział w projekcie.

 

 

 

Zapisz się do newslettera