bonnaszkolenie.pl – Bon na szkolenie. Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego » infoShare Academy

infoShare Academy

kursy programistyczne

infoShare Academy to szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 700 osób, z czego 96% absolwentów, którzy znaleźli pracę, utrzymuje się na rynku IT.

Prowadzimy także zaawansowane, „szyte na miarę” szkolenia eksperckie dla firm IT, które pozwalają developerom poszerzyć swoją wiedzę, a firmom zyskać pracowników z nowymi umiejętnościami. Współpracujemy z ponad 200 trenerami, praktykami i ekspertami w swojej specjalności.

Uczymy programowania od podstaw osoby, nastawione na zmianę pracy oraz swojej kariery zawodowej. Uczymy tez programistów chcących poszerzyć swoje kompetencje. Współpracujemy z doświadczonymi programistami, praktykami w swojej specjalności.

 

Prowadzimy kursy z różnych technologii i w różnych trybach:

tryb weekendowy – koszt 8900 – 10900zł brutto

tryb wieczorowy – koszt 2500 – 3300 zł brutto

tryb dzienny – koszt 9900 – 10900 zł brutto

Istnieje możliwość płatności ratalnych dla każdego z kursów.

 

Kursy organizowane są w 5 miastach: Gdańsk, Warszawa, Szczecin, Lublin i Kraków. Terminy najbliższych kursów znajdują się na naszej stronie: https://infoshareacademy.com/miasta-i-terminy/

Napisz do nas i rozwiąż test predyspozycji do zawodu programisty:

kontakt@infoshareacademy.com

 

Sprawdź także listę naszych szkoleń w Bazie Usług Rozwojowych: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/podmioty/view?id=11051

 

 

Wybierz ośrodek szkolący

Skorzystaj z Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Wybierz ośrodek szkolący